EN

Projekty

Whiplash syndrom

Vlastní projekt Platformy VIZE 0 financovaný z fondu zábrany škod, který napomáhá odhalovat a léčit skrytá poranění krční páteře, k nimž dochází při dopravních nehodách.

Dopad autonehody - léčíme

Web projektu Neriskuj krk!

MOJE VIZE NULA: Studenti pro bezpečné silnice

Podporovaný projekt Nadace Kooperativy financovaný z fondu zábrany škod. Je určen středoškolákům a vysokoškolákům, kteří aktivně řeší vlastní dopravně preventivní projekty.

Prevence - studenti

Web projektu Moje VIZE NULA

Senior bez nehod

Projekt agentury Echopix financovaný z fondu zábrany škod, který formou divadelních přednášek seniorům vysvětluje problematiku dopravní bezpečnosti. Platforma VIZE 0 se podílí na vzniku odborných podkladů a aktivitách PR.

Edukace - senioři

Web projektu Senior bez nehod

Jedu s dobou

Podporovaný projekt Asociace center pro zdokonalovací výcvik řidičů AČR financovaný z fondu zábrany škod - vzdělávací program s praktickými jízdami na polygonech, který je určený široké aktivní motoristické veřejnosti seniorského věku.

Školíme - řidiči

Web projektu Jedu s dobou

Učme se přežít

Podporovaný projekt Autoklubu ČR financovaný z fondu zábrany škod - vzdělávací program s praktickými jízdami na polygonech, který je určen motocyklistům.

 

Web projektu Učme se přežít

Start Driving

Podporovaný projekt Asociace autoškol ČR financovaný z fondu zábrany škod – vzdělávací program pro mladé a začínající řidiče do 24 let věku.

Web projektu Start Driving

Platforma VIZE 0, z.ú.
Pobřežní 665/21, Karlín, 186 00 Praha 8
IČ: 075 34 663
Ústav, neplátce DPH